Wydział Ekonomiczny - aktualności

Spotkanie AJP 16122019aPunkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na: Spotkanie informacyjne - Fundusze Europejskie dla Samorządów, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2019 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Chopina 52, budynek 7, sala nr 128.

Więcej informacji znajduje się  na plakacie poniżej.

UE2Jak ważne są środki finansowe z Unii Europejskiej przekonali się studenci Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas spotkania nt: Fundusze Europejskie na rozwój sektora MŚP, uczestnicy dowiedzieli się, jakie są szanse na pozyskanie funduszy na rozwój przedsiębiorczości.

ZUS10 grudnia 2019 roku na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład Czy warto inwestować w kiwi? Porównanie wybranych systemów emerytalnych, który przeprowadził Pan Andrzej Bończuk, przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wielkopolskim. W wykładzie uczestniczyli studenci studiów stacjonarnych Wydziału Ekonomicznego.

allegro sW dniu 9 grudnia 2019 roku na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład "Bezpieczne zakupy w sieci", który poprowadził Pan Tomasz Szporlendrowski z działu bezpieczeństwa Allegro.pl. W wykładzie uczestniczyli studenci Wydziału Ekonomicznego.

ZUS7 grudnia 2019 roku na Wydziale Ekonomicznym Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wykład "Czy warto inwestować w kiwi? Porównanie wybranych systemów emerytalnych", który przeprowadził Pan Andrzej Bończuk, przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wielkopolskim. W wykładzie uczestniczyli studenci studiów niestacjonarnych Wydziału Ekonomicznego.

Spotkanie1 AJP 02122019Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na: Spotkanie informacyjne - Fundusze Europejskie na rozwój sektora MŚP, które odbędzie się w dniu 2 grudnia 2019 r. w sali konferencyjnej Biblioteki Głównej Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Więcej informacji znajduję się  na plakatach poniżej.