W dniu 21 stycznia 2020 r. o godz. 14:00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora,  w budynku nr 5 przy ul. Fryderyka Chopina 52 w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się UROCZYSTA PROMOCJA DOKTORSKA.

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, kontynuując tradycję „Charytatywnych Koncertów Noworocznych” organizowanych przez naszą Uczelnię, z radością informuje o kolejnym występie znakomitych artystów. Tym razem podczas „VI Charytatywnego Koncertu Noworocznego” wspomożemy Gorzowskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem.

17 grudnia w murach uczelni odbyła się Wigilia Studencka przygotowana przez Pełnomocnika Rektora ds. studentów niepełnosprawnych oraz Radę Niepełnosprawnych Studentów.

W DNIACH 24 – 29 GRUDNIA

BIBLIOTEKA WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO BĘDZIE NIECZYNNA

W dniach 10-13 grudnia 2019 r. pracownicy Wydziału Technicznego mgr inż. Krzysztof Jankowski i mgr inż. Szymon Całuch brali udział w 10 Międzynarodowej Konferencji Materiałowej zorganizowanej przez Afrykańskie Towarzystwo Badań Materiałowych w miejscowości Arusha (Tanzania).

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności, sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym 2020 roku życzy

Rozpoczęła się rekrutacja studentów i kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ do Grodzieńskiego Uniwersytetu Państwowego im. Janki Kupały w Grodnie na Białorusi.

Rekrutacja studentów dotyczy wyjazdu na 1 semestr studiów w ramach kierunków filologicznych I stopnia.

Kwalifikacja pracowników obejmuje wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych i w celach szkoleniowych w ramach dziedziny nauczania języków, literatury i językoznawstwa (ISCED 023).

Termin składania dokumentów mija 15 stycznia 2020 r.

Dokumenty należy składać u koordynatora programu Erasmus mgr Aleksandry Piotrowiak, ul. Teatralna 25, bud. 1, pokój 109, w godzinach 8:00 – 15:00 (koordynator@ajp.edu.pl, tel. 95 721 60 70).

Zasady rekrutacji studentów i kwalifikacji pracowników, zasady finansowania wyjazdów, niezbędne dokumenty oraz więcej informacji na temat programu Erasmus+ w zakładce AKADEMIA/ Program Erasmus http://www.ajp.edu.pl/informacje-o-programie-2.html oraz w poszczególnych zakładkach dotyczących wyjazdów.